Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

GDPR telefonní linka

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > GDPR (obecné nařízení)

 

Č. 12 - archiv dokumentů

 
 
 

- z obsahu č. 12 -

V této částce Věstníku najdete přehled povolených zpracování osobních údajů za období 23. 8. – 16. 10. 2001. Dále zde je Stanovisko Úřadu pro ochranu osobních údajů k problematice zpracování citlivého osobního údaje členství v odborových organizacích v souvislosti s odváděním členských příspěvků členů odborových organizací. Stanovisko bylo vypracováno v součinnosti se zástupci Českomoravské komory odborových svazů k řešení problému, s nímž se ve své praxi setkávají jak zaměstnavatelé, tak odboráři.

V rubrice Sdělení Úřadu se můžete seznámit s informacemi o realizaci ustanovení zákona o elektronickém podpisu a vyhlášky, kterou Úřad vydal k upřesnění zákonem stanovených podmínek a požadavků.

Do vztahů, které při zpracování osobních údajů vznikají mezi správcem a zpracovatelem, vás uvede článek JUDr. Maštalky. Závěrečné dva příspěvky připravené odborem styků se zahraničím jsou věnovány přínosu Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj k rozšíření zásad ochrany osobních údajů ve světě a mezinárodním aktivitám Úřadu pro ochranu osobních údajů v prvním roce a půl jeho existence.

 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém