Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

GDPR telefonní linka

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka

 

Č. 23 - archiv dokumentů

 
 
 

- z obsahu č. 23 -

Třiadvacátá částka Věstníku přináší přehled povolených zpracování osobních údajů zaregistrovaných Úřadem mezi 17. lednem a 17. únorem roku 2003 a najdete v ní rovněž přehled zrušených registrací.

V prvním letošním materiálu k problémům z praxe se Úřad vyjadřuje k mediálně velmi diskutovanému problému monitorování elektronické pošty zaměstnavatelem, při němž je třeba v dostatečné míře respektovat právo zaměstnance na ochranu jeho soukromí.

Pod titulkem Nové knihy informujeme o obsahu dvou publikací k problematice ochrany osobních údajů, které zpracovaly autorské kolektivy složené z pracovníků Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Přílohou této částky Věstníku je Výroční zpráva Úřadu za rok 2002. Obsahuje kromě jiného informace o činnosti Úřadu v oblasti právní, přehledné tabulky o registraci povolených zpracováních osobních údajů, kapitoly věnované dozoru nad dodržováním povinností stanovených zákonem při zpracování osobních údajů, stykům se zahraničím a zapojení Úřadu do mezinárodní spolupráce i styku s veřejností a řadu dalších informací o činnosti Úřadu v uplynulém roce. Výroční zpráva je zveřejněna rovněž na internetových stránkách Úřadu.

 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém