Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

GDPR telefonní linka

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka

 

Č. 28 - archiv dokumentů

 
 
 

- z obsahu č. 28 -

Částka 28 Věstníku Úřadu pro ochranu osobních údajů obsahuje přehled povolených zpracování osobních údajů zaregistrovaných v období od 4. září 2003 do 22. října 2003 a přehled registrací, které byly ve stejném období zrušeny.

V oddílu Sdělení Úřadu je poprvé zveřejněn jeden z dokumentů Pracovní skupiny pro ochranu osobních údajů podle čl. 29 (WP29), která působí v rámci Evropské komise. Jde o Stanovisko 1/2003 o uchovávání provozních údajů pro účely fakturace. Dalším významným dokumentem jsou čtyři rezoluce přijaté na 25. Mezinárodní konferenci komisařů pro ochranu dat a soukromí, která se konala v září tohoto roku v Sydney.

Dále je v tomto oddílu zveřejněna zpráva o ratifikaci Dodatkového protokolu k Úmluvě č. 108, o ochraně osob se zřetelem na automatizované zpracování osobních dat Českou republikou, přijaté dne 24. září 2003. Následuje informace o První zprávě o implementaci Směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů. Tuto zprávu zpracovala Evropská komise. Textovou část Věstníku uzavírá sdělení o Bulletinu – čtvrtletním informačním zpravodaji Úřadu pro ochranu osobních údajů.

 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém