Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

GDPR telefonní linka

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka

 

Č. 30 - archiv dokumentů

 
 
 

- z obsahu č. 30 -

Třicátá částka Věstníku Úřadu pro ochranu osobních údajů přináší přehled povolených zpracování osobních údajů zaregistrovaných v období od 11. prosince 2003 do 29. ledna 2004 a přehled registrací, které byly v tomto období zrušeny.

V oddílu Sdělení Úřadu jsou uveřejněna tři oficiální stanoviska Úřadu (Evidence při vstupech do budov; Zpřístupňování a zveřejňování osobních údajů z jednání zastupitelstev a rad obcí a krajů; Zpracování osobních údajů v souvislosti s prováděním klinického hodnocení léčiv a léčivých přípravků). Následuje dokument Úřadu týkající se problémů z praxe (č. 1/2004) - Poskytnutí informací a získání souhlasu subjektu údajů v elektronické komunikaci.

Úřad navazuje rovněž na zveřejnění čtyř rezolucí přijatých na 25. Mezinárodní konferenci komisařů pro ochranu dat a soukromí v Sydney 12. září 2003. Tyto rezoluce byly publikovány v částce 28. Poslední, pátá rezoluce, publikovaná ve 30. částce Věstníku, se týká problematiky radiofrekvenčních identifikací.

 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém