Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

GDPR telefonní linka

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > GDPR (obecné nařízení) > Pokyny Sboru

 

Č. 31

 
 
 

- z obsahu č. 31 -

Částka č. 31 Věstníku Úřadu pro ochranu osobních údajů obsahuje přehled povolených zpracování osobních údajů zaregistrovaných v období od 30. ledna 2004 do 17. března 2004 a dále přehled registrací, které byly v tomto období zrušeny.

Oddíl Sdělení Úřadu přináší řadu aktuálních informací především z oblasti legislativy (připravovaná novela zákona o ochraně osobních údajů, očekávané nové kompetence Úřadu v oblasti elektronických komunikací v souvislosti s návrhem zákona o některých službách informační společnosti, nové kompetence Úřadu vyplývající ze zákona o evidenci obyvatel v souvislosti se zpracováním rodných čísel).

Další příspěvek poskytuje informaci o dokumentu Pracovní skupiny podle článku 29 - Stanovisku 7/2003, jehož předmětem je využívání informací veřejného sektoru o ochraně osobních údajů, s důrazem na vyváženost.

Poslední materiál se věnuje problematice předávání osobních údajů do jiných států v souvislosti s aplikaci Úmluvy o ochraně osob se zřetelem na automatizované zpracování osobních dat.

 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém