Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

GDPR telefonní linka

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > GDPR (obecné nařízení) > Pokyny Sboru

 

Č. 37

 
 
 

Věstník Úřadu pro ochranu osobních údajů

- z obsahu č. 37 -

Částka 37 Věstníku Úřadu pro ochranu osobních údajů obsahuje přehled zrušených registrací za období od 11. 2. 2005 do 10. 4. 2005.

Tato částka Věstníku v rubrice Materiály z Úředního věstníku Evropské unie nabízí informaci o standardních smluvních doložkách jako záruce náležitého zacházení s osobními údaji v zemích s neadekvátní legislativou a texty rozhodnutí Evropské komise k této problematice. Pro lepší přehlednost v otázce rozhodnutí Komise týkajících se standardních smluvních doložek pro předávání osobních údajů do třetích zemí se Úřad se rozhodl publikovat všechna tři rozhodnutí Komise společně v této částce, přestože první dvě z nich již byla uveřejněna ve Věstníku Úřadu - částka 33, tehdy pouze v informativních překladech. Všechny tři dokumenty jsou přetištěny z Úředního věstníku EU, upraveny jsou pouze graficky.

V následujících částkách Věstníku Úřadu pro ochranu osobních údajů budou materiály z Úředního věstníku EU publikovány se zohledněním dikce českého zákona o ochraně osobních údajů. Úřad tak vychází vstříc potřebám aplikace smluvních doložek v rámci českého právního řádu.V dalších částkách Věstníku Úřad zveřejní přehled rozhodnutí Komise týkajících se příslušné kompatibilní legislativy ve třetích zemích.

 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém