Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

GDPR telefonní linka

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka

 

Č. 39

 
 
 

- z obsahu č. 39 -

V září roku 2005 došlo ke změně ve vedení Úřadu. Prezident České republiky Václav Klaus jmenoval dne 17. srpna 2005 na návrh Senátu předsedou Úřadu pro ochranu osobních údajů RNDr. Igora Němce, který se ujal své funkce 1. 9. 2005.

Třicátá devátá částka věstníku Úřadu pro ochranu osobních údajů obsahuje přehled zrušených registrací v období od 16. 6. 2005 do 15. 11. 2005.

Rubrika Stanoviska Úřadu přináší dvě aktualizace dříve publikovaných názorů Úřadu: Stanovisko o zpracování osobních údajů v souvislosti s činností knihovny a stanovisko o zpřístupňování a zveřejňování osobních údajů z jednání zastupitelstev a rad obcí a krajů.

V rubrice Sdělení Úřadu je začleněn oddíl pdf SouborZ rozhodovací činnosti Úřadu. Přináší přehled rozhodnutí Úřadu, k nimž dospěl na základě řešení případů porušení zákona o ochraně osobních údajů, nebo podezření z porušení tohoto zákona. Ve Sdělení jsou dále publikovány příspěvky k případům z praxe; jde o vyjádření Úřadu ke konkrétním problémům, které jsou Úřadu předloženy ke konzultaci. Posledním materiálem této rubriky jsou dvě rezoluce a deklarace z 27. Mezinárodní konference komisařů pro ochranu osobních údajů a soukromí, která se konala v září letošního roku ve švýcarském Montreux.

Z materiálů Úředního věstníku Evropské unie je v této částce publikováno Rozhodnutí komise ze dne 30. června 2003 ve vztahu k ochraně osobních údajů v Argentině.

 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém