Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

GDPR telefonní linka

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Pro mládež > Soutěže > Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat! > Soutěž "Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!" 5. ročník > Gifíci – věková kategorie 7 – 10 let

 

Č. 41

 
 
 

- z obsahu č. 41 -

Ve čtyřicáté první částce Věstníku Úřadu pro ochranu osobních údajů najdete přehled zrušených registrací za období od 15. 3. 2006 do 19. 6. 2006 a přehled zrušených registrací za uplynulé období, které ještě nebyly ve Věstníku Úřadu zveřejněny.

Rubrika Stanoviska Úřadu obsahuje tři oficiální stanoviska Úřadu: „pdf Soubor Dálkový přístup obecní policie k osobním údajům z informačního systému evidence obyvatel, registru provozovatelů řidičů motorových a přípojných vozidel“, „pdf Soubor Zveřejňování osobních údajů v dražební vyhlášce“ a „pdf Soubor Poskytování osobních údajů při kontrolní činnosti“.

V rubrice Sdělení Úřadu je publikována informace o přátelském pracovním setkání zástupců českého Úřadu pro ochranu osobních údajů a slovenského Úradu na ochranu osobných údajov, které se konalo v březnu 2006 ve Valticích. Součástí tohoto materiálu je také Memorandum o spolupráci, ke kterému obě strany v průběhu společných jednání dospěly.

Rubrika Materiály z Úředního věstníku Evropské unie přináší Směrnici Evropského parlamentu a Rady ze dne 15. března 2006, která pojednává o uchovávání údajů vytvářených nebo zpracovávaných v souvislosti s poskytováním veřejně dostupných služeb elektronických komunikací nebo veřejných komunikačních sítí a o změně směrnice 2002/58/ES.

 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém