Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

GDPR telefonní linka

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Pro mládež > Soutěže > Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat! > Soutěž "Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!" 5. ročník > Gifíci – věková kategorie 7 – 10 let

 

Č. 42

 
 
 

- z obsahu č. 42 -

Částka 42 Věstníku Úřadu pro ochranu osobních údajů obsahuje přehled zrušených registrací za období od 20. 6. 2006 do 10. 9. 2006.

Součástí rubriky Sdělení je informace o nové kompetenci, kterou Úřad získal v souvislosti s právní úpravou zákona č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů, kterou byly upraveny podmínky týkající se omezení některých činnosti veřejných funkcionářů a neslučitelnosti výkonu funkce veřejného funkcionáře s jinými funkcemi.

Rubrika Sdělení Úřadu přináší v oddíle Úřad pro ochranu osobních údajů k problémům z praxe příspěvek „K využívání adres z telefonního seznamu pro rozesílání dopisů s výzvou k zasílání příspěvků“. Úřad tímto materiálem informuje občany, jak mohou reagovat, jestliže byli takto osloveni, ale používání svého jména a adresy za účelem výzvy k zaslání příspěvku pociťují jako obtěžující pro svůj soukromý život.

Rubrika Sdělení Úřadu dále obsahuje dvě stanoviska Pracovní skupiny pro ochranu dat podle článku 29 směrnice 95/46/ES.

 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém