Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) > Základní informace > Obecné nařízení (GDPR) stručně

 

Commercium CS, spol. s r.o. - zveřejňování osobních údajů na internetových stránkách www.zisk.eu

 
 
 
Na základě podnětu provedl Úřad kontrolu zveřejňování osobních údajů na internetových stránkách zaměřených na monitoring projektů.

Úřad zjistil, že provozovatelem internetových stránek je společnost Maesta, a.s., se sídlem v Bratislavě ve Slovenské republice. Předmětné internetové stránky jsou zaměřeny na monitoring projektů v České a Slovenské republice a obsahují popisy plánovaných, probíhajících a dokončených staveb a kontakty na investory, architekty, projektanty a generální dodavatele. Stránka shromažďuje údaje z veřejných zdrojů, například z rejstříků, ze statistik, ze žádostí dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, z informací zveřejňovaných na internetu a z dalších zdrojů.

Vzhledem ke kontrolním zjištěním rozhodl Úřad o postoupení podání slovenskému Úradu pre ochranu osobných údajov.

Kontrolu řídila inspektorka PaeDr. Jana Rybínová.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2018 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Commercium CS, spol. s r.o. - zveřejňování osobních údajů na internetových stránkách www.zisk.eu

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém