Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) > Základní informace > Obecné nařízení (GDPR) stručně

 

Commercium CS, spol. s r.o. - zveřejňování osobních údajů na internetových stránkách www.zisk.eu - archiv dokumentů

 
 
 
Na základě podnětu provedl Úřad kontrolu zveřejňování osobních údajů na internetových stránkách zaměřených na monitoring projektů.

Úřad zjistil, že provozovatelem internetových stránek je společnost Maesta, a.s., se sídlem v Bratislavě ve Slovenské republice. Předmětné internetové stránky jsou zaměřeny na monitoring projektů v České a Slovenské republice a obsahují popisy plánovaných, probíhajících a dokončených staveb a kontakty na investory, architekty, projektanty a generální dodavatele. Stránka shromažďuje údaje z veřejných zdrojů, například z rejstříků, ze statistik, ze žádostí dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, z informací zveřejňovaných na internetu a z dalších zdrojů.

Vzhledem ke kontrolním zjištěním rozhodl Úřad o postoupení podání slovenskému Úradu pre ochranu osobných údajov.

Kontrolu řídila inspektorka PaeDr. Jana Rybínová.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2018 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Commercium CS, spol. s r.o. - zveřejňování osobních údajů na internetových stránkách www.zisk.eu

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém