Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Publikace > Anotace

 

Elektronický podpis, Přehled právní úpravy, komentář k prováděcí vyhlášce k zákonu o elektronickém podpisu a výklad základních pojmů, D. Bosáková, A. Kučerová, J. Peca, P. Vondruška, Praha, ANAG, 2002

 
 
 

Tato příručka je dosud jediným knižně vydaným uceleným přehledem právní úpravy elektronického podpisu u nás. Autory jsou odborníci z oblasti informatiky a legislativy, kteří připravili prováděcí vyhlášku k zákonu o elektronickém podpisu. Z tohoto důvodu je stěžejní částí publikace rozsáhlý komentář k této vyhlášce.

V dalších kapitolách se můžete dozvědět například o elektronickém podpisu v Evropském společenství, co je a jaké jsou požadavky na prostředek pro bezpečné vytváření elektronického podpisu a nástroj elektronického podpisu, čím se liší jednotlivé typy elektronických podpisů apod.

Součástí publikace je vysvětlení základních pojmů používaných v oblasti elektronického podpisu a kapitola "ABC elektronického podpisu", sloužící k lepší orientaci čtenáře, který je v této problematice méně zběhlý.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Publikace > Anotace > Elektronický podpis, Přehled právní úpravy, komentář k prováděcí vyhlášce k zákonu o elektronickém podpisu a výklad základních pojmů, D. Bosáková, A. Kučerová, J. Peca, P. Vondruška, Praha, ANAG, 2002

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém