Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

GDPR telefonní linka

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Pro mládež > Soutěže > Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat! > Soutěž "Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!" 5. ročník > Gifíci – věková kategorie 7 – 10 let

 

Evropská cena za nejlepší službu veřejnosti v oblasti ochrany osobních údajů 2007

 
 
 
 

Na slavnostním shromáždění v Madridu 11. prosince 2007 udělila Madridská agentura pro ochranu dat českému Úřadu pro ochranu osobních údajů Evropskou cenu za nejlepší projekt služby veřejnosti v oblasti ochrany osobních údajů 2007.

Úřad toto významné ocenění obdržel za dva projekty, které realizoval v roce 2007 a které dále pokračují:

  • Výtvarná a literární soutěž pro děti a mládež „Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!“ vyhlašovaná 28. ledna u příležitosti dne ochrany osobních údajů;
  • Vzdělávací program „Ochrana osobních údajů ve vzdělávání“ akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy na dobu tří let v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.

Úřad s těmito dvěma projekty byl na cenu nominován nezávislým sdružením Iuridicum Remedium a mezinárodní porota jej označila za nejlepší v konkurenci více než dvaceti dalších nominací.

Ocenění vnímáme nejenom jako uznání naší práce, ale také jako závazek i nadále propagovat přívětivou formou ochranu osobních údajů a soukromí jako téma, jehož závažnost na prahu 21. století stále roste.Madridská agentura pro ochranu dat (Agencia de Protección de Datos de la Comunidad de Madrid) uděluje Evropskou cenu za nejlepší službu veřejnosti v oblasti ochrany osobních údajů každoročně od roku 2004. Agentura rovněž publikuje filmový materiál, ve kterém je stručně charakterizován každý vítězný projekt. Z tohoto materiálu vybíráme oddíl, věnovaný vítězným projektům Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Evropská cena

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Archiv > Evropská cena za nejlepší službu veřejnosti v oblasti ochrany osobních údajů 2007

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém