Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka

 

Evropský inspektor ochrany údajů vydal výroční zprávu za rok 2018

4. března 2019

 
 
 
4. 3. 2019 – Úřad Evropského inspektora ochrany údajů zveřejnil svoji aktuální výroční zprávu.

„Rok 2018 byl pro Evropského inspektora ochrany údajů velmi rušný, stejně jako pro ochranu údajů obecně. Nová pravidla ochrany údajů však dnes chrání práva jednotlivců žijících v EU lépe než kdy předtím,“ uvedl současný inspektor ochrany údajů Giovanni Buttarelli k příležitosti předložení dokumentu Výboru pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci.

Buttarelli zdůraznil, že jeho úřad je připraven hrát rozhodující roli při vytváření digitální budoucnosti v EU i mimo ni. Zaměřovat se přitom bude zejména na digitální etiku a hlubší spolupráci v regulatorní oblasti: „Dohoda o novém nařízení o ochraně soukromí v online prostředí je naléhavá, v digitálním světě však musíme vidět více než jen pravidla a nařízení,“ řekl.

Výroční zprávu Evropského inspektora ochrany údajů naleznete zde.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Zahraničí > Informace ze světa > Evropský inspektor ochrany údajů vydal výroční zprávu za rok 2018

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém