Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka

 

Hry - archiv dokumentů

Hrát si, a ještě se u toho vzdělat. Ideální kombinace. Hry z této rubriky vám pomohou lépe pochopit základní principy ochrany osobních údajů. A ještě se skvěle pobavíte!

 
 

Rubriky

 • Internet Highway
  Projet tuhle dálnici nebude žádná legrace! Připravte se na zdolávání mnoha záludných překážek, kde nebudou chybět ani akční souboje! A navíc si díky tomuto projektu olomoucké pedagogické fakulty ještě jen tak mimochodem osvojíte zásady internetové bezpečnosti.
 • Interland
  Hra od Googlu přináší hned čtyři napínavá dobrodružství se spoustou nástrah i legrace. A kromě získání úrovně “internetový Úžasňák” se ještě naučíte, jak si poradit s hackery, phishery, kyberšikanou nebo sdílením informací na sociálních sítích.
 • Digitální stopa
  Jak je možné, že lidé, které jste nikdy neviděli, o vás mohou vědět úplně všechno? Projekt NÚKIB názorně ukazuje nejen to, jak málo stačí, aby se člověk stal obětí kyberšikany, ale dává také návod, jak z tohoto průšvihu ven.
 • Bad News
  Autorem mezinárodně rozšířené hry o dezinformacích a jejich nebezpečí je nevládní organizace think-tank Evropské hodnoty. Zábavnou formou vás provede základními manipulačními technikami.
 • Cyber Chronix
  Stáhněte si do telefonu aplikaci z dílny Evropské komise a pomozte hrdinům ze vzdálené planety překonávat překážky spojené s ochranou osobních dat.
 
 
Sbalit celý strom složek dokumentů

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém