Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Publikace > Anotace > Internet jako objekt práva: hledání rovnováhy autonomie a soukromí, J. Matejka, Praha, CZ.NIC, 2013

 

Internet jako objekt práva: hledání rovnováhy autonomie a soukromí, J. Matejka, Praha, CZ.NIC, 2013

 
 
 

Publikace je orientována na otázky vztahu svobody a soukromí člověka v prostředí internetu. Jde o témata, z nichž lze jen obtížně jedno upřednostnit před druhým, když jsou v podstatě stejného významu a navzájem se doplňují. Kniha je psána pro všechny, kteří se chtějí (či musí) zabývat těmito mnohdy konfliktními otázkami, včetně složité a stále ještě nepříliš zažité právní regulace.

Jedná se o publikaci v mnohém přínosnou, postavenou na vědeckých a praktických zkušenostech autora, kterou jako pohotový manuál ocení především specialisté na otázky ochrany dat v prostředí internetu.

Publikace nejen důkladně popisuje aktuální rozhodovací praxi, ale především nabízí možná řešení, to vše v oblasti, která je obecně považována za složitou a pro nespecializovaného právníka místy až nepřehlednou. Rovněž obsahuje řadu dosud nepublikovaných poznatků, kterých by si měl být vědom každý, kdo uvažuje o správě či zpracovávání osobních údajů v prostředí internetu.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Publikace > Anotace > Internet jako objekt práva: hledání rovnováhy autonomie a soukromí, J. Matejka, Praha, CZ.NIC, 2013

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém