Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2019 > Kontrolní činnost v oblasti ochrany osobních údajů - 2. pololetí > Telekomunikace > Kontrola zpracování osobních údajů telefonním operátorem

 

Judikatura

 
 
 

V této rubrice naleznete vybraná rozhodnutí českých soudů i zahraničních soudů (konkrétně Soudního dvora Evropské unie a Evropského soudu pro lidská práva), která se týkají problematiky osobních údajů.

Vzhledem ke stále rostoucímu počtu soudních řízení, jejichž předmětem je rozhodnutí či postup některého dozorového orgánu pro ochranu osobních údajů anebo postup správců osobních údajů, nelze samozřejmě publikovat veškerá rozhodnutí z této oblasti. V obou oddílech této rubriky proto naleznete pouze ta rozhodnutí, která Úřad považuje za významná či zajímavá z hlediska své dozorové a rozhodovací praxe.

Zároveň každý oddíl obsahuje odkaz na webové stránky, na kterých je dostupná oficiální databáze a vyhledávač judikatury příslušného soudu, popř. odkaz přímo na tuto databázi. Upozorňujeme, že na stránkách Nejvyššího správního soudu je dostupná i vybraná judikatura krajských soudů včetně Městského soudu v Praze. V rámci oddílu věnovaného judikatuře Evropského soudu pro lidská práva je též odkaz na databázi vybraných soudních rozhodnutí tohoto soudního dvora přeložených do českého jazyka.

 

Rubriky

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Judikatura

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém