Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Zahraničí > Rada Evropy > Doporučení CM/Rec (2010) 13 Výboru ministrů členským státům o ochraně osob s ohledem na automatizované zpracování osobních údajů

 

Judikatura - archiv dokumentů

 
 
 

V této části naleznete rozhodnutí soudů, a to jak českých, tak i zahraničních (Evropského soudního dvora nebo Evropského soudu pro lidská práva, ale i některých národních soudů), která se týkají problematiky osobních údajů.

Vzhledem ke stále rostoucímu počtu soudních řízení, jejichž předmětem je rozhodnutí či postup některého dozorového orgánu pro ochranu osobních údajů anebo postup správců osobních údajů, nelze samozřejmě publikovat veškerá rozhodnutí z této oblasti. V obou podkapitolách této části webových stránek proto naleznete pouze ta rozhodnutí, která ÚOOÚ považuje za významná či zajímavá z hlediska své dozorové a rozhodovací praxe.

 

Rubriky

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Judikatura

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém