Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Obchodní sdělení > Jak se bránit nevyžádaným e-mailům

 

Jupiter Praha s.r.o. - zpracování osobních údajů v souvislosti s nabízením služeb autoškoly

 
 
 
Na základě podnětu provedl Úřad kontrolu společnosti nabízející služby autoškoly, jejímž předmětem bylo zpracování osobních údajů klientů autoškoly prostřednictvím registračního formuláře. 

Úřad zjistil, že internetová stránka kontrolované osoby, která obsahovala webový formulář s možností „předregistrace“, obsahovala také informace, že internetové stránky jsou ve výstavbě a že autoškola momentálně nenabízí žádné kurzy, přičemž předpokládá zahájení činnosti v létě 2016. Úřad tedy nezjistil, že by interaktivní formulář byl funkční, a tedy že by kontrolovaná osoba jeho prostřednictvím shromažďovala osobní údaje nebo že by provozovala jakýkoli systém sloužící ke zpracování osobních údajů shromažďovaných prostřednictvím registračního formuláře umístěného na svých webových stránkách.

Úřad v souvislosti s předmětným zpracováním osobních údajů nezjistil porušení zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídil inspektor Mgr. Daniel Rovan.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2018 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Jupiter Praha s.r.o. - zpracování osobních údajů v souvislosti s nabízením služeb autoškoly

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém