Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola subjektu v oblasti výzkumu a vývoje (InfoScience Praha s.r.o.)

 

Kinematovlak Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež ve Zlíně

 
 
 

Projekt Kinematovlak – pojízdné kino na kolejích, vznikl v roce 2004 ve spolupráci Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež ve Zlíně a společnosti České dráhy, a.s.
Od prvopočátku si Kinematovlak klade za cíl přivážet filmy a pohádky dětem, které se do samotného festivalového Zlína nedostanou a také tam, kde již klasické kino nemají.

Těší nás, že součástí Kinematovlaku byla už po dva roky výstavka vybraných příspěvků soutěže „Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!
Mnoho, převážně dětských návštěvníků kina, tak mělo možnost se před filmovým představením podívat, jak jiné děti a mladí lidé nahlížejí na soukromí a co si pod tímto pojmem představují.

Také v roce 2010 bude tato příjemná spolupráce s Mezinárodním festivalem filmů pro děti a mládež (která už se pomalu stává i jakousi tradicí) pokračovat, takže i letos si budou moci návštěvníci kina prohlédnout soutěžní díla uplynulých ročníků soutěže.

Abychom přiblížili atmosféru výstavky v Kinematovlaku, přikládáme také několik fotografií.

kinematovlak kinematovlak kinematovlak kinematovlak kinematovlak

Klikněte pro zvětšení

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Pro mládež > Archiv > Kinematovlak Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež ve Zlíně

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém