Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Poradna

 

Kodexy chování a osvědčení o ochraně údajů v kombinaci se závaznými a vymahatelnými závazky správce nebo zpracovatele ve třetí zemi uplatňovat vhodné záruky

 
 
 
Podmínkou použití kodexů chování a certifikací jako nástrojů k vytvoření vhodných záruk podle čl. 46 (2)e a 46 (2)f je existence závazného a vymahatelného závazku správce nebo zpracovatele ve třetí zemi uplatňovat dané vhodné záruky včetně práv subjektů údajů. 

Základní informace o tom, jaké požadavky musí splňovat kodexy chování, jejichž účelem bude vytvoření vhodných záruk podle čl. 46 (2)e, jsou shrnuty v Pokynech Evropského sboru pro ochranu osobních údajů 4/2021 ke kodexům chování jako nástrojům pro předávání. Tyto pokyny budou ještě upraveny na základě zpětné vazby poskytnuté v rámci veřejné konzultace.   

V současné době Sbor připravuje analogické Pokyny k mechanismům pro vydání osvědčení jako nástrojům pro předávání.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) > Povinnosti správců > Předávání do třetích zemí nebo mezinárodním organizacím > Předávání založené na vhodných zárukách garantovaných správcem/vývozcem údajů > Kodexy chování a osvědčení o ochraně údajů v kombinaci se závaznými a vymahatelnými závazky správce nebo zpracovatele ve třetí zemi uplatňovat vhodné záruky

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém