Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Základní odkazy > Názory a rozhodnutí Úřadu

 

Konference na téma využití moderních bezpečnostních technologií

 

 
 
15. května 2015

U příležitosti patnáctého výročí vzniku Úřadu pro ochranu osobních údajů připravil Úřad ve spolupráci s Komorou podniků komerční bezpečnosti České republiky konferenci na téma „Využití moderních bezpečnostních technologií“.

Konference se za účasti zástupců bezpečnostních složek i odborné veřejnosti uskutečnila 12. května 2015 v zasedacím a tiskovém sále Ministerstva vnitra ČR, které nad akcí převzalo záštitu. Za Úřad pro ochranu osobních údajů vystoupila v bloku věnovaném problematice nasazení kamerových a sledovacích systémů jako preventivních opatření proti vandalství a kriminalitě JUDr. Alena Kučerová, náměstkyně sekce dozorových činností; problematice tzv. dronů, neboli bezpilotních leteckých prostředků, se věnoval JUDr. Jiří Maštalka, který přednesl stanovisko Úřadu z pohledu ochrany osobních údajů při pořizování, přenosu a následném využití záběrů z těchto zařízení.


 
Zodpovídá: PhDr. David Pavlát
Vytvořeno / změněno: 15.5.2015 / 15.5.2015

 
 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém