Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Informační systém ORG > Provoz ORG > Novinky > Projekt Základní registry byl 1. 7. 2012 spuštěn

 

Kontrola bytového družstva, které provozuje kamerový systém (Družstvo 96, Česká 616/96 434 01 Most)

 
 
 

Záměrem kontrolující inspektorky bylo prověřit podnět, který se týkal způsobu provozování kamerového systému se záznamovým zařízením v bytovém domě.

Předmětem kontroly tak bylo zejména dodržování povinností správce a zpracovatele osobních údajů stanovených v hlavě II zákona č. 101/2000 Sb. v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Kontrolou bylo zjištěno, že kontrolovaný sice nechal nainstalovat (prostřednictvím odborné firmy) kamerový systém, který však nebyl fakticky provozován (kamery nejsou připojeny k záznamovému zařízení, ani nepracují v režimu on-line).

Výsledkem kontroly bylo zjištění, že kontrolovaný nezpracovává osobní údaje ve smyslu § 4 písm. e) (definice pojmu zpracování) zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrola byla ukončena bez zjištění porušení povinností kontrolovaného subjektu.

Kontrolu řídila inspektorka JUDr. Jiřina Rippelová.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola bytového družstva, které provozuje kamerový systém (Družstvo 96, Česká 616/96 434 01 Most)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém