Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Informační systém ORG > Provoz ORG > Novinky > Projekt Základní registry byl 1. 7. 2012 spuštěn

 

Kontrola dodržování povinností mezi správcem a zpracovatelem (Stabil Energy s.r.o.)

 
 
 

Tato incidenční kontrola se zaměřila na prověření stížnosti, jejímž předmětem bylo zpracování osobních údajů subjektů údajů při nabízení a zajišťování služeb, dodávek energií – plynu, uzavírání smluvních vztahů i prostřednictvím telefonních operátorů.

Kontrolou bylo konstatováno, že kontrolovaná společnost uzavřela se společností Barero group, s.r.o. smlouvu o zprostředkování v oblasti získávání nových zákazníků, ale neuzavřela smlouvu dle § 6 (smlouva o zpracování) zákona č. 101/2000 Sb., která se vztahuje k uzavřené smlouvě

o zprostředkování obchodní činnosti.

Výsledkem kontroly byl závěr, že je nezbytné postupovat dle § 40 zákona č. 101/2000 Sb. a uložit příslušné opatření k nápravě závadného stavu.

Kontrolu řídil inspektor MVDr. František Bartoš.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola dodržování povinností mezi správcem a zpracovatelem (Stabil Energy s.r.o.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém