Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost

 

Kontrola dodržování povinností správce osobních údajů při zpracování osobních údajů zaměstnanců (provozovatel obchodů Buddy Shop) - archiv dokumentů

 
 
 

K porušení povinností dle § 13 odst. 1, který upravuje povinnosti při zabezpečení osobních údajů, došlo tak, že kontrolovaný, jako provozovatel obchodů, nezabezpečil osobní údaje svých zaměstnanců zpracovávaných v rámci pracovně právního vztahu, konkrétně předávaných prostřednictvím elektronické korespondence mezi centrálou a vedoucím provozovny, a to jako důsledek absentujících předpisů, které by upravovaly nakládání s osobními údaji ve společnosti.

Po ukončení kontroly bylo s kontrolovaným subjektem vedeno řízení o uložení opatření k nápravě dle § 40 zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídil inspektor MVDr. František Bartoš.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Kontrola dodržování povinností správce osobních údajů při zpracování osobních údajů zaměstnanců (provozovatel obchodů Buddy Shop)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém