Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) > Základní informace > Obecné nařízení (GDPR) stručně

 

Kontrola dodržování povinností subjektu odpovědného za zpracování v rámci SCHEN (Ministerstvo zahraničních věcí – zastupitelský úřad Generální konzulát New York)

 
 
 

Kontrola se zaměřila na dodržování povinností odpovědného subjektu při zpracování osobních údajů žadatelů o víza pro krátkodobý a dlouhodobý pobyt v ČR podle nařízení Rady (ES) č. 539/2001 ze dne 15. 3. 2001.

Kontrolou nebylo zjištěno porušení zákona č. 101/2000 Sb.


Kontrolu řídil inspektor PhDr. Petr Krejčí.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola dodržování povinností subjektu odpovědného za zpracování v rámci SCHEN (Ministerstvo zahraničních věcí – zastupitelský úřad Generální konzulát New York)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém