Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Povinně zveřejňované informace > Zákon č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím > Zveřejnění obsahu informací poskytnutých letos na žádost dle § 5 odst. 3 zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím > Archiv informací poskytnutých podle zákona č. 106/1999 Sb. > Rok 2016 > Poskytnutí informace o správním řízení Úřadu ze dne 24. března 2016

 

Kontrola kamerového systému ve výrobní provozovně (Cembrit a.s.)

 
 
 
Úřad na základě doručeného podnětu provedl kontrolu, jejímž předmětem bylo upozornění na zpracovávání osobních údajů zaměstnanců a návštěvníků kontrolované osoby v souvislosti s provozováním kamerového systému v provozovně kontrolované osoby. Kontrolou byly prověřovány povinnosti vyplývající ze znění § 5 odst. 1 (základní zásady zpracování) § 5 odst. 2 (právní tituly pro zpracování) a § 11 odst. 1 (plnění informační povinnosti) zákona č. 101/2000 Sb. Dále bylo prověřováno, zda kontrolovaný pořizuje elektronické záznamy, které umožní určit a ověřit, kdy, kým a z jakého důvodu byly osobní údaje zaznamenány nebo jinak zpracovány. Kontrolou nebylo zjištěno porušení povinností vyplývajících ze zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídil inspektor Mgr. Daniel Rovan.
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém