Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Obchodní sdělení > Jak se bránit nevyžádaným e-mailům

 

Kontrola monitorovacích systémů v developerském projektu (Společenství vlastníků jednotek pro budovu Čistovická 1700/62) - archiv dokumentů

 
 
 

Předmětem kontroly zahájené na základě Kontrolního plánu pro rok 2016 bylo prověření podmínek ochrany osobních údajů v souvislosti s vybavením nových developerských projektů kamerovými a popř. i jinými sledovacími systémy. Kontrola se zaměřila na uzavřený areál devíti bytových domů, v němž je provozován kamerový systém sestávající z 16 stacionárních kamer, a to zejména v podzemních garážích a u vjezdu, resp. výjezdu z areálu. Jiné monitorovací systémy kontrolovaný nevyužívá.

Kontrolou nebylo zjištěno porušení zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídila inspektorka JUDr. Jiřina Rippelová.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola monitorovacích systémů v developerském projektu (Společenství vlastníků jednotek pro budovu Čistovická 1700/62)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém