Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Povinně zveřejňované informace > Informace o zpracování osobních údajů

 

Kontrola poskytovatele telekomunikačních služeb (Plus4U Mobile s.r.o.)

 
 
 

Předmětem kontroly vedené na základě stížnosti bylo dodržování povinností poskytovatele telekomunikačních služeb uložených zákonem tím, že v souvislosti s nabízením svých služeb získával nové zákazníky i prostřednictvím třetí osoby – zprostředkovatele.

Kontrolní orgán dospěl k závěru, že kontrolovaný subjekt tím, že zpracoval osobní údaje na základě neověřených osobních údajů získaných bez vědomí stěžovatelky, porušil povinnost uloženou správci osobních údajů v § 5 odst. 1 písm. c) a § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb., tedy povinnost zpracovávat v souladu s legálním právním titulem.

Kontrolující inspektor uložil kontrolovanému jako opatření k nápravě zrušit neoprávněně uzavřenou smlouvu a zlikvidovat osobní údaje stěžovatelky.

Kontrolu řídil inspektor František Bartoš.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2015 > Kontrola poskytovatele telekomunikačních služeb (Plus4U Mobile s.r.o.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém