Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Povinně zveřejňované informace > Zákon č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím > Zveřejnění obsahu informací poskytnutých letos na žádost dle § 5 odst. 3 zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím > Archiv informací poskytnutých podle zákona č. 106/1999 Sb. > Rok 2016 > Poskytnutí informace o kontrolní činnosti Úřadu ze dne 26. února 2016

 

Kontrola předávání osobních údajů do třetích zemí (společnost Čedok a.s.)

 
 
 
Na základě kontrolního plánu pro rok 2017 byla provedena kontrola týkající se předávání osobních údajů do třetích zemí. Předmětem kontroly bylo dodržování povinností správce nebo zpracovatele osobních údajů stanovených zákonem č. 101/2000 Sb. v souvislosti se zpracováním osobních údajů klientů kontrolované osoby získaných na základě s nimi uzavřené smlouvy o zájezdu nebo smlouvy o poskytnutí jednotlivé služby, včetně souvisejícího vyřizování žádostí o vízum a předávání osobních údajů pověřenému zpracovateli, průvodci, delegátovi či další osobě oprávněné poskytovat služby cestovního ruchu do vybraných konkrétních třetích zemí, které nejsou členskými státy Evropské unie, např. Rusko, Turecko.

S ohledem na uvedený předmět kontroly bylo prověřeno dodržování všech ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., v nichž jsou stanoveny povinnosti správci nebo zpracovateli. Provedenou kontrolou nebylo zjištěno porušení ustanovení zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídil inspektor PhDr. Petr Krejčí.
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém