Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) > Základní informace > Obecné nařízení (GDPR) stručně

 

Kontrola předávání osobních údajů do třetích zemí (společnost EXIM TOURS a.s.)

 
 
 
Na základě kontrolního plánu pro rok 2017 byla provedena kontrola, jejímž předmětem bylo dodržování povinností správce nebo zpracovatele osobních údajů stanovených zákonem č. 101/2000 Sb. v souvislosti se zpracováním osobních údajů klientů kontrolované osoby získaných na základě s nimi uzavřené smlouvy o zájezdu nebo smlouvy o poskytnutí jednotlivé služby, včetně souvisejícího vyřizování žádostí o vízum a předávání osobních údajů pověřenému zpracovateli, průvodci, delegátovi či další osobě oprávněné poskytovat služby cestovního ruchu do vybraných konkrétních třetích zemí, které nejsou členskými státy Evropské unie, např. Spojené arabské emiráty a Vietnamská socialistická republika.

S ohledem na uvedený předmět kontroly bylo prověřeno dodržování všech ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., v nichž jsou stanoveny povinnosti správci nebo zpracovateli. Provedenou kontrolou nebylo zjištěno porušení zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídil inspektor PhDr. Petr Krejčí.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola předávání osobních údajů do třetích zemí (společnost EXIM TOURS a.s.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém