Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) > Základní informace > Obecné nařízení (GDPR) stručně

 

Kontrola předávání osobních údajů do třetích zemí (společnost EXIM TOURS a.s.) - archiv dokumentů

 
 
 
Na základě kontrolního plánu pro rok 2017 byla provedena kontrola, jejímž předmětem bylo dodržování povinností správce nebo zpracovatele osobních údajů stanovených zákonem č. 101/2000 Sb. v souvislosti se zpracováním osobních údajů klientů kontrolované osoby získaných na základě s nimi uzavřené smlouvy o zájezdu nebo smlouvy o poskytnutí jednotlivé služby, včetně souvisejícího vyřizování žádostí o vízum a předávání osobních údajů pověřenému zpracovateli, průvodci, delegátovi či další osobě oprávněné poskytovat služby cestovního ruchu do vybraných konkrétních třetích zemí, které nejsou členskými státy Evropské unie, např. Spojené arabské emiráty a Vietnamská socialistická republika.

S ohledem na uvedený předmět kontroly bylo prověřeno dodržování všech ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., v nichž jsou stanoveny povinnosti správci nebo zpracovateli. Provedenou kontrolou nebylo zjištěno porušení zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídil inspektor PhDr. Petr Krejčí.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola předávání osobních údajů do třetích zemí (společnost EXIM TOURS a.s.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém