Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) > Základní informace > Obecné nařízení (GDPR) stručně

 

Kontrola realizace práva na výmaz v prostředí internetových vyhledávačů (společnost Seznam.cz, a.s.)

 
 
 
Na základě svého kontrolního plánu provedl Úřad kontrolu dle nařízení (EU) 2016/679, jejímž předmětem byla realizace práva na výmaz, resp. práva být zapomenut v prostředí internetových vyhledávačů. V rámci kontroly prověřil také dva související podněty, které obdržel.

Kontrola prokázala, že obecný postup kontrolované osoby při plnění povinnosti dle čl. 17 nařízení (EU) 2016/679 (právo na výmaz) je v souladu s právními předpisy. Také konkrétní postup ve vztahu ke dvěma stěžovatelům kontrolující vyhodnotili jako postup odpovídající požadavkům nařízení (EU) 2016/679.

Úřad v souvislosti s předmětným zpracováním osobních údajů tedy nezjistil porušení právních předpisů.

Kontrolu řídil inspektor Ing Josef Vacula.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2018 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola realizace práva na výmaz v prostředí internetových vyhledávačů (společnost Seznam.cz, a.s.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém