Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost

 

Kontrola splnění opatření k nápravě v souvislosti s provozováním kamerového systému se záznamovým zařízením v provozovně (Opentek plus s.r.o.)

 
 
 
Předmětem kontroly byla kontrola splnění opatření k nápravě uložených Úřadem v souvislosti se zpracováním osobních údajů při provozování kamerového systému se záznamovým zařízením v provozovně. V průběhu kontroly bylo zjištěno, že kontrolovaná osoba již tuto provozovnu neprovozuje a prodala ji jiné společnosti. Tudíž splnění nápravných opatření nemohlo být v rámci této kontroly prověřeno. V návaznosti na tato zjištění byla zahájena nová kontrola u nového provozovatele provozovny.

Kontrolu řídil inspektor Ing. Josef Vacula.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Kontrola splnění opatření k nápravě v souvislosti s provozováním kamerového systému se záznamovým zařízením v provozovně (Opentek plus s.r.o.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém