Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Povinně zveřejňované informace > Přehled přestupků

 

Kontrola subjektu odpovědného za rozesílání obchodních sdělení pomocí elektronických prostředků (AutoESA a.s.)

 
 
 

Předmětem kontroly bylo dodržování povinností vyplývajících ze zákona č. 480/2004 Sb. týkajících se rozesílání obchodních sdělení pomocí elektronických prostředků, a to především s ohledem na rozesílky formou SMS a dodržování povinností stanovených zákonem č. 101/2000 Sb. při zpracování osobních údajů zákazníků a dalších osob v souvislosti s obchodní a marketingovou činností kontrolované osoby.

Kontrolující vyhodnotil veškeré zjištěné skutečnosti, zejména pokud jde o zaslanou smlouvu, protokol o skartaci a protokol o předání databáze telefonních čísel, a na základě výše uvedeného kontrolu uzavřel s tím, že nebylo prokázáno, že kontrolovaná osoba v souvislosti se svou marketingovou činností zpracovávala osobní údaje adresátů předmětných SMS zpráv v rozporu ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídil inspektor Josef Vacula.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Nevyžádaná obchodní sdělení - 2. pololetí > Kontrola subjektu odpovědného za rozesílání obchodních sdělení pomocí elektronických prostředků (AutoESA a.s.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém