Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Nevyžádaná obchodní sdělení - 2. pololetí > Kontrola subjektu odpovědného za rozesílání obchodních sdělení pomocí elektronických prostředků (AutoESA a.s.)

 

Kontrola subjektu odpovědného za rozesílání obchodních sdělení pomocí elektronických prostředků (AutoESA a.s.)

 
 
 

Předmětem kontroly bylo dodržování povinností vyplývajících ze zákona č. 480/2004 Sb. týkajících se rozesílání obchodních sdělení pomocí elektronických prostředků, a to především s ohledem na rozesílky formou SMS a dodržování povinností stanovených zákonem č. 101/2000 Sb. při zpracování osobních údajů zákazníků a dalších osob v souvislosti s obchodní a marketingovou činností kontrolované osoby.

Kontrolující vyhodnotil veškeré zjištěné skutečnosti, zejména pokud jde o zaslanou smlouvu, protokol o skartaci a protokol o předání databáze telefonních čísel, a na základě výše uvedeného kontrolu uzavřel s tím, že nebylo prokázáno, že kontrolovaná osoba v souvislosti se svou marketingovou činností zpracovávala osobní údaje adresátů předmětných SMS zpráv v rozporu ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídil inspektor Josef Vacula.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Nevyžádaná obchodní sdělení - 2. pololetí > Kontrola subjektu odpovědného za rozesílání obchodních sdělení pomocí elektronických prostředků (AutoESA a.s.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém