Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Informační systém ORG > Provoz ORG > Novinky > Projekt Základní registry byl 1. 7. 2012 spuštěn

 

Kontrola subjektu poskytujícího služby v oblasti plynárenství (Pražská plynárenská, a.s. – kontrola byla realizovaná na základě plánu kontrol pro 2015)

 
 
 

Kontrola byla zaměřena na náležitosti souhlasu subjektu údajů při uzavírání smluv dle všeobecných obchodních podmínek. Předmětem kontroly bylo zejména dodržení povinností dodavatele v postavení správce nebo zprostředkovatele v postavení zpracovatele při sjednávání smluvních vztahů se zákazníky společnosti, se zaměřením na dodržování informační povinnosti.

Kontrolující posoudil stav věci tak, že kontrolovaná společnost neporušila ustanovení § 5 odst. 2, tedy dodržela podmínky pro zpracování osobních údajů se souhlasem subjektu údajů a § 11 odst. 1, tedy splnila informační povinnost vůči subjektu údajů podle zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídil inspektor MVDr. František Bartoš.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Kontrola subjektu poskytujícího služby v oblasti plynárenství (Pražská plynárenská, a.s. – kontrola byla realizovaná na základě plánu kontrol pro 2015)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém