Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost

 

Kontrola subjektu poskytujícího služby v oblasti plynárenství (Pražská plynárenská, a.s. – kontrola byla realizovaná na základě plánu kontrol pro 2015) - archiv dokumentů

 
 
 

Kontrola byla zaměřena na náležitosti souhlasu subjektu údajů při uzavírání smluv dle všeobecných obchodních podmínek. Předmětem kontroly bylo zejména dodržení povinností dodavatele v postavení správce nebo zprostředkovatele v postavení zpracovatele při sjednávání smluvních vztahů se zákazníky společnosti, se zaměřením na dodržování informační povinnosti.

Kontrolující posoudil stav věci tak, že kontrolovaná společnost neporušila ustanovení § 5 odst. 2, tedy dodržela podmínky pro zpracování osobních údajů se souhlasem subjektu údajů a § 11 odst. 1, tedy splnila informační povinnost vůči subjektu údajů podle zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídil inspektor MVDr. František Bartoš.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Kontrola subjektu poskytujícího služby v oblasti plynárenství (Pražská plynárenská, a.s. – kontrola byla realizovaná na základě plánu kontrol pro 2015)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém