Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Povinně zveřejňované informace > Informace o zpracování osobních údajů

 

Kontrola subjektu při provozování transparentních účtů (Město Mnichovo Hradiště)

 
 
 

Předmětem kontroly bylo dodržování povinností stanovených v Hlavě II zákona č. 101/2000 Sb., se zaměřením na dodržování povinností správce osobních údajů při zpracování osobních údajů v rámci transparentních účtů města, vedených u Komerční banky, a.s.

Kontrolní orgán dospěl k závěru, že kontrolovaný subjekt při zavedení služby Transparentní účet sice nepodal občanům přehlednou a dostatečnou informaci o zpracování jejich osobních údajů zpracovávaných prostřednictvím zveřejňování v souvislosti s platbami (úhradami) přes transparentní účty města, ale již v průběhu kontroly však kontrolovaný subjekt připravil rozšíření informace o platbách prostřednictvím transparentních účtů městem a do konce roku 2015 jej přislíbil plně realizovat.

Kontrolní orgán dospěl k závěru, že kontrolovaný subjekt při zavedení služby Transparentní účet svým jednáním neporušil ustanovení § 11 odst. 1 zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídila inspektorka Jana Rybínová.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2015 > Kontrola subjektu při provozování transparentních účtů (Město Mnichovo Hradiště)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém