Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Informační systém ORG > Provoz ORG > Novinky > Projekt Základní registry byl 1. 7. 2012 spuštěn

 

Kontrola subjektu při zpracování osobních údajů zákazníků (EC PROFIT, s.r.o.)

 
 
 

Kontrola se zaměřila na dodržování povinností vyplývajících ze zákona č. 480/2004 Sb., při zpracování osobních údajů zákazníků a dalších osob v souvislosti s obchodní a marketingovou činností kontrolované společnosti.

Kontrolující posuzoval též dodržování povinností stanovených zákonem č. 101/2000 Sb. při zpracování osobních údajů zákazníků a dalších osob v souvislosti s obchodní  a marketingovou činností společnosti.

V souvislosti s obchodní a marketingovou činností kontrolované osoby se neprokázalo, zda kontrolovaná osoba disponuje či nedisponuje souhlasy se zpracováním osobních údajů dle § 5 odst. 4 zákona č. 101/2000 Sb., a tedy zda zpracovává osobní údaje v rozporu s ustanovením § 5 odst. 2 (právní titul).

Za zjištěné porušení zákona č. 480/2004 Sb. však byla kontrolované osobě uložena sankce ve výši 500.000 Kč.


Kontrolu řídil inspektor Josef Vacula.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Nevyžádaná obchodní sdělení - 2. pololetí > Kontrola subjektu při zpracování osobních údajů zákazníků (EC PROFIT, s.r.o.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém