Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Nevyžádaná obchodní sdělení - 2. pololetí > Kontrola subjektu při zpracování osobních údajů zákazníků (EC PROFIT, s.r.o.)

 

Kontrola subjektu při zpracování osobních údajů zákazníků (EC PROFIT, s.r.o.)

 
 
 

Kontrola se zaměřila na dodržování povinností vyplývajících ze zákona č. 480/2004 Sb., při zpracování osobních údajů zákazníků a dalších osob v souvislosti s obchodní a marketingovou činností kontrolované společnosti.

Kontrolující posuzoval též dodržování povinností stanovených zákonem č. 101/2000 Sb. při zpracování osobních údajů zákazníků a dalších osob v souvislosti s obchodní  a marketingovou činností společnosti.

V souvislosti s obchodní a marketingovou činností kontrolované osoby se neprokázalo, zda kontrolovaná osoba disponuje či nedisponuje souhlasy se zpracováním osobních údajů dle § 5 odst. 4 zákona č. 101/2000 Sb., a tedy zda zpracovává osobní údaje v rozporu s ustanovením § 5 odst. 2 (právní titul).

Za zjištěné porušení zákona č. 480/2004 Sb. však byla kontrolované osobě uložena sankce ve výši 500.000 Kč.


Kontrolu řídil inspektor Josef Vacula.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Nevyžádaná obchodní sdělení - 2. pololetí > Kontrola subjektu při zpracování osobních údajů zákazníků (EC PROFIT, s.r.o.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém