Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Povinně zveřejňované informace > Zákon č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím > Zveřejnění obsahu informací poskytnutých letos na žádost dle § 5 odst. 3 zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím > Archiv informací poskytnutých podle zákona č. 106/1999 Sb. > Rok 2016 > Poskytnutí informace o správním řízení Úřadu ze dne 24. března 2016

 

Kontrola subjektu provozujícího kamerový systém na pracovišti (ROSSO STEEL, a.s.)

 
 
 

Úřad prošetřil stížnost, která směřovala proti provozování kamerového systému umístěného na výrobních halách kontrolovaného subjektu, kdy jedna z kamer sledovala pozemek stěžovatele.

Kontrolou nebylo zjištěno porušení zákona č. 101/2000 Sb., neboť nebylo zjištěno sledování zaměstnanců na jejich pracovišti, jelikož se jednalo o oprávněné monitorování venkovního rozlehlého areálu tam, kde v minulosti docházelo k překonání oplocení a vniknutí na pozemek kontrolované osoby, včetně osoby stěžovatele.

Kontrolu řídil inspektor Petr Krejčí.

 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém