Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost

 

Kontrola subjektu provozujícího kamerový systém v bytovém domě (Společenství vlastníků jednotek v čp. 2534 v Aši) - archiv dokumentů

 
 
 

Úřad prověřoval stížnost, jejímž obsahem bylo upozornění na provoz kamerového systému v bytovém domě společenstvím vlastníků jednotek bez souhlasu vlastníků bytových jednotek. Stěžovatel se domníval, že provozem kamerového systému se porušují jeho práva na ochranu osobních údajů.

Kontrolou nebylo zjištěno porušení zákona č. 101/2000 Sb. neboť byla aplikována výjimka ze souhlasu podle § 5 odst. 2 písm. e). Souhlas se zpracováním osobních údajů kamerovým systémem poskytli všichni členové SVJ kromě stěžovatelky. Kontrolovaná osoba se podílela na spolupráci s Policií ČR ve věci poskytnutí kamerových záznamů na odhalení pachatele incidentu, který zaplatil vzniklou škodu.

Kontrolu řídil inspektor PhDr. Petr Krejčí.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 1. pololetí > Kontrola subjektu provozujícího kamerový systém v bytovém domě (Společenství vlastníků jednotek v čp. 2534 v Aši)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém