Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Informační systém ORG > Provoz ORG > Novinky > Projekt Základní registry byl 1. 7. 2012 spuštěn

 

Kontrola subjektu provozujícího kamerový systém v bytovém domě (Společenství vlastníků Olšová 2, 4, Plzeň)

 
 
 

Předmětem kontroly bylo dodržování povinností správce osobních údajů v souvislosti se zpracováním osobních údajů prostřednictvím kamerového systému se záznamem, který je provozován SVJ v rámci správy budov.

Kontrolou nebylo zjištěno porušení povinností správce osobních údajů v souvislosti s provozem kamerového systému v bytovém domě, a to zejména ve smyslu stanoviska Úřadu č. 1/2016, které připouští provoz kamerového systému pro ochranu práv a právem chráněných zájmů správce nebo jiné dotčené osoby v režimu § 5 odst. 2 písm. e), (oprávněný zájem správce) zákona č. 101/2000 Sb.


Kontrolu řídil inspektor MVDr. František Bartoš.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola subjektu provozujícího kamerový systém v bytovém domě (Společenství vlastníků Olšová 2, 4, Plzeň)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém