Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Informační systém ORG > Provoz ORG > Novinky > Projekt Základní registry byl 1. 7. 2012 spuštěn

 

Kontrola subjektu provozujícího monitorovací systém pro vstup na staveniště (Skanska a.s.)

 
 
 

Kontrola, která proběhla dle plánu kontrol pro rok 2016, se zaměřila na dodržování povinností správce nebo případně zpracovatele v souvislosti se zpracováním osobních údajů osob, které vstupují a pohybují se na staveništi, za jehož provoz je kontrolovaný subjekt odpovědný. Pro dodržování povinností a kontrolu vstupu a odchodu osob na staveniště byly prověřeny podmínky zpracování osobních údajů v souvislosti s provozováním zařízení FACEID.

Kontrolou nebylo zjištěno porušení zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídila inspektorka JUDr. Jiřina Rippelová.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola subjektu provozujícího monitorovací systém pro vstup na staveniště (Skanska a.s.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém