Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Povinně zveřejňované informace > Informace o zpracování osobních údajů

 

Kontrola subjektu působícího v oblasti vězeňství (Mezinárodní vězeňské společenství, z.s.)

 
 
 

Předmětem kontroly bylo posouzení distribuce tiskopisu vypracovaným kontrolovaným a předávaným do věznic mezi vězněné osoby, který po vyplnění obsahoval identifikační údaje o dětech a pečujících osobách v rámci realizace mezinárodního programu Andělský strom.

Kontrolní orgán dospěl k závěru, že kontrolovaný subjekt porušil § 5 odst. 2, § 11 odst. 1 a § 16 odst. 1 zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolovaný subjekt v průběhu kontroly napravil protiprávní stav, a to bezprostředně po zjištění porušení svých povinností.

Na základě těchto skutečností rozhodla inspektorka Úřadu dle § 40a zákona č. 101/2000 Sb. a ve věci upustila od uložení pokuty, neboť ze strany správce osobních údajů došlo k nápravě protiprávního stavu bezprostředně poté, kdy bylo zjištěno porušení povinností.

Kontrolu řídila inspektorka Jiřina Rippelová.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2015 > Kontrola subjektu působícího v oblasti vězeňství (Mezinárodní vězeňské společenství, z.s.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém