Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

GDPR telefonní linka

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka

 

Kontrola v souvislosti se ztrátou smluvní dokumentace (Bohemit Corporation, s.r.o.)

 
 
 

Předmětem kontroly bylo dodržování povinností správce osobních údajů stanovených zákonem č. 101/2000 Sb. v souvislosti se ztrátou smluv uzavřených s klienty a účetních dokladů společnosti, zejména pak zabezpečení a zpřístupňování osobních údajů se zaměřením na dodržování povinností správce osobních údajů dle § 13 (zabezpečení osobních údajů) zákona č. 101/2000 Sb.

Zástupce kontrolované společnosti (jednatel a současně majitel) změnil svoji výpověď s tím, že jeho oznámení na Policii ČR se netýkalo ztráty účetnictví ani ztráty dokumentů obsahujících osobní údaje klientů společností, pro které pracoval jako zprostředkovatel finančních produktů.

Kontrolou nebylo zjištěno porušení zákona č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídila inspektorka Jana Rybínová.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová činnost > Informace o kontrolách > Kontroly v minulosti - 2016 > II. pololetí > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů > Kontrola v souvislosti se ztrátou smluvní dokumentace (Bohemit Corporation, s.r.o.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém