Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

GDPR telefonní linka

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2015 > Kontrola subjektu působícího v oblasti vězeňství (Mezinárodní vězeňské společenství, z.s.)

 

Kontrola výkonu živnostenské agendy prováděné magistrátním městem (Magistrát města Kladno)

 
 
 

Jejím záměrem bylo prověřit realizaci oprávnění zaměstnanců ŽU pro nahlížení do trestních spisů osob samostatně výdělečně činných v souvislosti s vedením řízení podle zákona č. 445/1991 Sb., o živnostenském podnikání (živnostenský zákon).

V rámci kontroly nebylo zjištěno, že by kontrolovaný nahlížel do Rejstříku trestů v jiných případech než za účelem zjištění žadatelovy bezúhonnosti v souvislosti s jeho žádostí o živnostenské oprávnění.

Kontrolu řídil inspektor Josef Vacula.

 

OdkazyHesla rejstříku této stránky

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2015 > Kontrola výkonu živnostenské agendy prováděné magistrátním městem (Magistrát města Kladno)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém