Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost

 

Kontrola zabezpečení osobních údajů klientů telefonního operátora (společnost Vodafone Czech Republic a.s.)

 
 
 
Předmětem kontroly, která byla vedena na základě kontrolního plánu pro rok 2017, bylo dodržování povinností správce osobních údajů stanovených zákonem č. 101/2000 Sb., se zaměřením na povinnost dle § 13 odst. 1 tohoto zákona (zabezpečení osobních údajů), konkrétně na zpracování osobních údajů zaměstnanci kontrolované osoby, kteří jsou v rámci své pracovní činnosti oprávněni zpracovávat osobní údaje klientů v elektronických databázích klientů a přistupovat k nim. Předmětem kontroly bylo též dokumentování přijatých technicko-organizačních opatření a kontrolních mechanismů. Provedenou kontrolou nebylo zjištěno porušení povinností správce osobních údajů stanovených zákonem č. 101/2000 Sb.

Kontrolu řídil inspektor MVDr. František Bartoš.
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2017 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola zabezpečení osobních údajů klientů telefonního operátora (společnost Vodafone Czech Republic a.s.)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém