Úřad pro ochranu osobních údajů


International


Vyhledávání

 

Základní odkazy


Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) > Základní informace > Obecné nařízení (GDPR) stručně

 

Kontrola zaměřená na zpracování osobních údajů při provozu informačního systému zdravotnických zařízení zřizovaných vyšším územně samosprávným celkem (Kraj Vysočina)

 
 
 

Kontroly byla vedena na základě Kontrolního plánu pro rok 2015. Kontrolou bylo zjištěno, že Kraj Vysočina, jako zřizovatel a provozovatel zdravotnických zařízení, konkrétně příspěvkových organizací Zdravotnická záchranná služba Kraje Vysočina a Nemocnice Jihlava, na základě uzavřených smluv a v souladu se zákonem č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách), zajišťuje efektivní výměnu informací, a to včetně osobních údajů a citlivých údajů pacientů, v souvislosti s poskytováním zdravotní péče v rámci záchranné služby. Kontrolou bylo konstatováno, že Kraj Vysočina má zpracovaná a přijatá technicko-organizační opatření, a to v rámci stanoveného účelu zpracování osobních údajů, včetně jejich zabezpečení, předávání, evidence, uchovávání a likvidace.

Kontrolu řídila inspektorka PaeDr. Jana Rybínová.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Mapa stránek > Hlavní menu > Dozorová a rozhodovací činnost > Ukončené kontroly > Kontroly za rok 2016 > Kontrolní činnost podle zákona o ochraně osobních údajů - 2. pololetí > Kontrola zaměřená na zpracování osobních údajů při provozu informačního systému zdravotnických zařízení zřizovaných vyšším územně samosprávným celkem (Kraj Vysočina)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Copyright © 2013 Úřad pro ochranu osobních údajů. Všechna práva vyhrazena.
web & design , redakční systém